صفحه ها
دسته
لینک دوستان
تبلیغات رایگان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 171160
تعداد نوشته ها : 291
تعداد نظرات : 23
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
مدیرعامل باشگاه پیام مشهد استعفای خداداد عزیزی از سمت سرمربیگری تیم فوتبال این باشگاه را نپذیرفت. علی صلاحی در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد استعفای خداداد عزیزی از سمت سرمربیگری این تیم گفت: قطعا این استعفا را نمی پذیرم و تلاش می کنیم با حل مشکلات مالی وی به تیم باز گردد اما اگر این مشکلات حل نشود من هم مجبور می شوم که از سمت خود استعفا دهم.وی ادامه داد: قرار است در نشست روز چهارشنبه هیئت مدیره باشگاه که نشستی اضطراری خواهد بود، در مورد حل مشکلات مالی بحث و بررسی صورت گیرد و بهترین راهکار برای حل این مشکلات به تصویب برسد.مدیرعامل باشگاه پیام مشهد در مورد فروش سهام باشگاه به شرکت فولاد خراسان اظهار داشت: این موضوع توسط کمیته 5 نفره ای که از سوی استانداری مشهد مشخص شده اند، در حال بررسی است ولی به علت اینکه چند شرکت می خواهند این سهام را بخرند، نیاز به وقت دارند تا این موضوع عملی شود.صلاحی در این خصوص اضافه کرد: آقای داوری به عنوان نماینده این کمیته 5 نفره، با خداداد عزیزی صحبت کرد تا با گرفتن زمان از بازیکنان، اجازه اجرایی شدن این پروسه و امور اداری آن داده شود اما تعدادی از بازیکنان به علت مشکلات مالی این موضوع را نپذیرفتند و خواهان دریافت هرچه زودتر مطالبات خود شدند.وی افزود: در حال حاضر با رقمی درحدود 400 میلیون تومان  و پرداخت 16 درصد از پیش قرارداد بازیکنان مشکلات مالی باشگاه حل می شود. پس از آن بازیکنان برای دریافت 30 درصد بعدی پیش قرارداد خود که زمانش فرار رسیده، به مسئولان زمان خواهند داد.مدیرعامل باشگاه پیام مشهد در پایان گفت: در حال حاضر با یکی دو نفر شخصیت حقیقی برای فروش سهام صحبت کرده ایم. در این راستا اسنادی در مورد هزینه های صرف شده تا امروز و همچنین هزینه های آینده باشگاه را به آنها واگذار کردیم تا در صورت توافق نهایی، سهام خود را به آنها واگذار کنیم.

 

دوشنبه بیستم 8 1387
به علت مشکلات مالی شدید باشگاه پیام مشهد، سرمربی این تیم از ادامه همکاری با تیم فوتبال این باشگاه استعفا کرد. به گزارش خبرنگار مهر، سرمربی تیم فوتبال پیام مشهد پس از ادامه مشکلات مالی این تیم و عملی نشدن وعده های مدیران این باشگاه از سمت خود استعفا کرد.برپایه این گزارش، روز گذشته و پس از مذاکره تلفنی عزیزی با صلاحی قرار شد بخشی از سهام باشگاه پیام که به نام این مربی است بصورت محضری از سوی شاکری سهام دار اصلی این باشگاه به وی واگذار شود که این اتفاق رخ نداد.به همین دلیل خداداد عزیزی عصر امروز طی گفتگویی تلفنی با مدیر عامل باشگاه پیام، بصورت شفاهی از ادامه همکاری با تیم فوتبال این باشگاه استعفا کرد.

 

دوشنبه بیستم 8 1387
رشت - خبرگزاری مهر: رئیس هیئت فوتبال استان گیلان از قانونی نبودن واگذاری تیم پگاه به داماش خبرداد. سیروس شاملی در گفتگو با خبرنگار مهرافزود: بر طبق قانون برای واگذاری هرگونه قرارداد نقل انتقال در سطح تیمهای کشور باید از مجرای اداره کل تربیت بدنی و یا هیئت فوتبال آن استان اقدام شود که متاسفانه بدون مشورت با ما مبادرت به این کار کرده‌اند. وی با اعلام اینکه نماینده این تیم تا این لحظه هنوز برای ثبت انتقال مراجعه نکرده است، اظهار داشت: مسئولان تیم هرچه سریعتر برای پرکردن فرم مفاسا حساب و مسئله تغییر نام از پگاه به داماش اقدام کنند.شاملی یادآورشد: ثبت انتقال برای سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال مهم است از این رو در صورت عدم مراجعه مسئولان تیم این وضعیت به فدراسیون فوتبال اعلام خواهد شد.

 

دوشنبه بیستم 8 1387
هافبک مس کرمان گفت: اگر پرسپولیس به عنوان یار کمکی از من دعوت کند، با سر می روم.    آنچه در ادامه می آید، گفت و گوی خبرنگار ورزشی پانا با فرزاد آشوبی بازیکن سابق تیم پرسپولیس است: بالاخره راه آهن را بردید؟خوشبختانه در روزی که مستحق پیروزی بودیم بالاخره توانستیم به این مهم برسیم. راه آهنی ها هم که معترض بودند؟به هرحال ما واقعا در نیمه اول موقعیت های زیادی داشتیم که گل نشد اما باید بگویم که اصلا نمی خواهم در مورد این مساله صحبت کنم چرا که باید کارشناسان نظر دهند گل آنها صحیح بوده یا نه. چی شد هم پنالتی زدی و هم به حریف پنالتی دادی؟به هرحال زحمت بچه ها بود که توانستم به گل تبدیل کنم اما در مورد آن خطا باید بگویم که اصلا پنالتی نبود. من تو من بودیم که بازیکن حریف افتاد و داور پنالتی گرفت. درگیری صادقی و حسین خانی هم خیلی سروصدا کردببینید این مساله را خیلی بزرگ کرده اند. تیم ما چند بازی بود که نتیجه نمی گرفت و اعصاب بچه ها خراب بود. بچه ها هم به خاطر تکرار نشدن این اتفاق با هم کمی با صدای بلند صحبت کردند که این طور بزرگ کرده اند. چرا این قدر مس در نتیجه گیری نوسان دارد؟واقعا نمی دانیم. به هر حال سهل انگاری، بی دقتی و بدشانسی در زدن ضربات آخر و به طبع اشتباه در دفاع تیمی باعث این نوسانات شده است اما یقین بدانید همین تیم ما بازیکنان بزرگی دارد و با رهایی از این وضع مدعی خواهیم بود. وضعیت پرسپولیس را چطور می بینی؟واقعا آنها هم در شرایط بدی هستند که امیدوارم زودتر از آن بیرون بیایند. با این وضع می توانند قهرمان شوند؟بازیکنان بزرگی دارند. خیلی دشوار است اما امیدوارم که قهرمان شوند. گفته می شود، قصد دارند در بازی های آسیایی به عنوان یار کمکی از تو استفاده کنند؟کی گفته. من که هنوز چیزی نشنیدم و الان دارم از شما می شنوم. اگر تو را بخواهند حاضری در آسیا برای پرسپولیس بازی کنی؟با کله می روم. چرا که نه. به هرحال هر که نداند شما که می دانید چقدر پرسپولیس را دوست دارم و تعصبی هستم. مسئولین مس اجازه می دهند؟ به هرحال این یک افتخار و حرکت ملی است که نباید منافع شخصی را در نظر گرفت. وقتی پای مسائل ملی وسط می آید می توان با منطق و حرف زدن این مشکل را حل کرد.

 

دوشنبه بیستم 8 1387
سرمربی استقلال اهواز معتقد است این تیم برای کسب مقام ششمی لیگ برتر به یک هافبک و مهاجم احتیاج دارد.اکبر میثاقیان در مصاحبه با خبرنگار ورزشی پانا به شکست مقابل سایپا اشاره کرد و گفت: بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و سرتر از حریف بودیم اما به آنچه حق ما بود نرسیدیم.  وی افزود: همه می بینند که نسبت به اول چقدر پیشرفت داشته ایم، با استفاده از فاکتور روحیه بیرون از خانه هم برای کسب پیروزی به میدان می رویم و هیچ هراسی از حریفان نداریم. سرمربی تیم استقلال اهواز تصریح کرد: بازیکنانم شجاع، جسور و با انگیزه برای کسب موفقیت تلاش می کنند و برای رسیدن به این عوامل من، مدیریت و خود بازیکنان همت کرده اند. همیشه تیم های تحت اختیار من شجاعت داشته اند. میثاقیان گفت: به طور قطع ما برای کسب جایگاه ششمی تلاش می کنیم و یقین دارم با جذب یک هافبک و مهاجم به هدف خود می رسیم اما هنوز مانده ام با چه بازیکنانی باید این دو پست را تقویت کنم. وی خاطرنشان کرد: دو ماهی است که دنبال این 2 مهره هستم. شاید بازیکنان مورد نظر ما کسانی هستند که بیرون نشسته اند یا بازیکنانی که با باشگاه خود مشکل دارند، باشند. در غیر این صورت به دنبال خارجی ها می رویم. سرمربی تیم استقلال اهواز در رابطه با حضور پسر خود در تمرینات استقلال اهواز افزود: پسرم استعداد فوق العاده ای دارد و دوست داشتنی و مهربان است به طوری که در اولین روز حضور خود در تمرینات ما با همگی رفیق شد چرا که مثل بعضی ها غیر قابل تحمل نیست. وی در شرایط سنی امید است و برای ما بازی نخواهد کرد. در راه آهن خوب کار می کرد اما به دلیل مشکل سربازی و دانشگاه نتوانست ادامه دهد و تنها با ما تمرین می کند. میثاقیان با رد شایعه اختلاف با شفیعی زاده ها بر سر مشکلات مالی گفت: مدیریت تکمیل کننده و حمایت کننده مجموعه کادر فنی و تیم است. هیچ گاه با آنها مشکلی نداشتم و آنان تمام تلاش خود را برای موفقیت تیم انجام داده اند. وی افزود: اگر مشکل داشتیم اصلا آنها مرا به این تیم نمی آوردند. در هر باشگاهی مشکلات مالی وجود دارد ولی هیچ گاه در هیچ باشگاهی حرفی از این مشکلات نگفته ام. حتی یک بار نشده برعلیه مدیریت حرفی بزنم پس چطور می شود با آنها اختلاف پیدا کنم. سرمربی استقلال اهواز گفت: خیلی ها چشم دیدن موفقیت های مرا ندارند و با ایجاد حاشیه سعی در تخریب و ایجاد اختلاف در استقلال اهواز را دار   

 

دوشنبه بیستم 8 1387

تیم ملی فوتبال ایران، دیشب موفق شد در دیداری دوستانه تیم ملی قطر را با تک گل دقیقه 77 غلامرضا رضایی شکست دهد.به گزارش خبرگزاری پانا، این دیدار در ورزشگاه السد و در حضور تعداد کم شماری از تماشاچیان برگزار شد. این دیدار جهت آمادگی تیم ملی ایران برگزار شد تا برای مصاف روز 29 آبان در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی 2010 ملی پوشان به هماهنگی لازم دست پیدا کند!لازم به ذکر است، در این مسابقه لژیونرها که به احتمال فراوان80%  ترکیب تیم ملی را در مصاف با امارت تشکیل می دهند، حضور نداشتند.

دسته ها : تیم ملی
دوشنبه بیستم 8 1387
 تیم پاس همدان که در هفته های اخیر با مشکل گلزنی مواجه بوده قصد خرید مهاجم خارجی دارد.    به گزارش پانا، مسئولین این باشگاه با توجه به مشکل عدم گلزنی مهاجمین حال حاضر تیم، تصمیم گرفته اند یک مهاجم خارجی گلزن را به همدان بیاورند. مهاجمانی از روسیه و برزیل در تمرینات پاس شرکت می کنند تا در صورت تائید بگوویچ جذب شوند. تیم پاس با مصدومیت چترآبگون و قباخلو و انتقال جعفرپور به سپاهان تنها محمد غلامی را در نوک حمله خود دارد.

 

دوشنبه بیستم 8 1387
بازیکن اسبق استقلال تهران گفت: تاریخ مصرف مدیریت فتح اله زاده در استقلال به اتمام رسیده بود و تنها علت نتیجه نگرفتن تیم حضور او در راس استقلال بود.    حسن روشن در گفت و گو با خبرنگار ورزشی پانا خاطرنشان ساخت: خوشبختانه استقلال با رفتن فتح اله زاده به روز های اوج خود بازگشته است.وی افزود: تیم در ابتدای فصل مشکل روحی داشت که با آمده آشتیانی و شارژ مالی بازیکنان این مشکل برطرف شد.بازیکن اسبق استقلال تهران در خصوص وضعیت پرسپولیس گفت: شخص قطبی در نتیجه نگرفتن تیم تاثیری ندارد و به عقیده من پرسپولیس حاشیه دارد و باید هر چه زودتر سرمربی تیم حاشیه ها را از تیم دور کند.وی در خصوص ناکامی تیم ملی جوانان تصریح کرد: زمانی که مسئولان فدراسیون بدون مطالعه سرمربی انتخاب می کنند نباید انتظار نتیجه گیری داشته باشیم.روشن همچنین افزود: برای تیم های پایه باید از مربیان داخلی استفاده کنیم زیرا علی دوستی ثابت کرد که مربیان ایرانی توانایی بالایی دارند.وی در پایان اظهار داشت: مربیان خارجی با مبالغ سنگین به کشور ما می آیند و نمی توانند نتیجه لازم را کسب کنند اما مربیان داخلی مانند دوستی با دریافت 6 میلیون تومان تیم ما را قهرمان آسیا می کنند.

 

دوشنبه بیستم 8 1387
 سرمربی تیم ذوب آهن گفت: خیلی ها طاقت صدرنشینی ذوب آهن را ندارند به همین جهت دست به ایجاد اختلاف در تیم می زنند.      منصور ابراهیم زاده در مصاحبه با خبرنگار ورزشی پانا، گفت: تیم پیام در بازی های گذشته نشان داده بود که اصلا با شرایطی که در باشگاه آن ها وجود دارد، قابل پیش بینی نیست و نمی توان روی شرایط بحرانی آن ها حساب کرد.    وی افزود: ما در نیمه اول با توجه به 4 تغییر در نوع بازی توانستیم بازی را کنترل و در نیمه دوم به گل رسیده و نتیجه لازم را کسب کنیم اما فکر می کنم آنچه که استحقاق داشتیم رسیدیم. سرمربی موفق ذوب آهن در رابطه با پیام مشهد تصریح کرد: نقطه مثبت آن ها این بود با توجه به رفاقت خاصی که با عزیزی داشتند با تمام وجود بازی و تلاش می کردند که نتیجه بگیرند. ابراهیم زاده با بیان این مطلب که در مورد داوری نظر نمی دهد، گفت: این کار از حیطه اختیار من خارج است و هیچ گاه کار آن ها را نقد نمی کنم چرا که معتقدم آنان نیز در پیشرفت فوتبال ما سهم بسزایی دارند و امیدوارم به پیشرفت خود ادامه دهند. وی با رد شایعه فحاشی خلعتبری به خود خاطرنشان کرد: خلعتبری بازیکن مودبی است و از تعویض خود ناراحت شد اما فحاشی نکرد. وقتی دیدم ناراحت شد وی را به رختکن فرستادم تا بعد از آرام شدن به نیمکت بازگردد که این کار را کرد و این نشان دهنده این است که تابع نظر مربی و باشگاه است. سرمربی تیم ذوب آهن افزود: به نظرم عده ای نمی توانند صدرنشینی ذوب آهن را ببینند و طاقت ندارند و قصد دارند با ایجاد اختلاف در تیم سعی به پائین کشیدن تیم کنند اما من این مساله را می دانم و اجازه این کار را نخواهم داد.  ابراهیم زاده گفت: صدرنشینی الان زیاد ملاک نیست اما ما به دنبال این هستیم تا با نتیجه گیری در ادامه لیگ در آخر فصل جایگاه پیکان را بگیریم با این حال همه بازی ها دشوار و تیمی موفق است که نتیجه گرا باشد. 

 

دوشنبه بیستم 8 1387
سرمربی برق شیراز گفت: توانایی های ستار باعث می شود که وی را تعویض نکنم. ستار بازیکنی است که در لحظه ها می تواند گلزنی کند.    به گزارش خبرگزاری پانا، محمد عباسی بعد از تساوی تیم برق مقابل ابومسلم خراسان در جمع خبرنگاران گفت: به نظرمن تیم برق شیراز به روزهای اوج خود برگشته است و امروزتیم برق نشان داد که با همین بازیکنان می تواند بهتر ازتیم هایی که میلیاردی هزینه کرده اند، بهتر بازی کند.عباسی در ادامه گفت: امروز بازیکنانم در تمام پست ها عالی بازی کردند ولی با تمام موقعیت هایی که داشتیم شانس نیاوردیم و توپ های ما به گل تبدیل نشد. محمد عباسی در رابطه با بازی های آینده برق شیراز در لیگ برتر فوتبال گفت: ما باید در 22روز بازی 6 انجام دهیم ولی حتما در مورد برنامه ها از فدراسیون فوتبال خواهش می کنیم که تغییراتی در برنامه خود اعمال کند.سرمربی برق شیراز گفت: در صدد هستیم که در خط حمله و دفاع بازیکنانی اضافه کنیم ولی من پول باشگاه را صرف بازیکنانی خواهم کرد که بهتر از بازیکنان این شهر بازی کنند.

 

دسته ها : لیگ برتر
دوشنبه بیستم 8 1387
سرمربی تیم فولاد مبارکه سپاهان گفت:‌ من مساوی را باخت می‌دانم و اعلام می‌کنم که می‌بازم اما به کسی باج نمی‌دهم.    به گزارش خبرگزاری پانا ، " حسین چرخابی " پس از تساوی در مقابل تیم داماش گیلان در جمع خبرنگاران گفت: داماش بازی خوبی را از خود نشان داد و در مقابل سپاهان کم نیاورد.  وی گفت: بازیکنان کلیدی خود را در اختیار نداشتم و به همین دلیل به سختی توانستیم به تساوی دست یابیم. سرمربی سپاهان اظهار داشت:‌ سپاهان در نیمه دوم بازی قابل قبولی را ارائه داد و از نیمه اول بهتر بازی کرد. وی افزود: به دلیل عدم حضور بنگر و عقیلی و 5 بازیکن حاضر در تیم ملی جوانان نتوانستیم ترکیب مورد نظر خود را پیاده کنیم. چرخابی بیان داشت: جمشیدیان 3 اخطاره و جعفرپور مصدوم بود و من نمی‌توانم بازیکنان مصدوم را وارد زمین کنم. وی با اشاره به بازی قدرتمند تیم داماش خاطرنشان کرد: تیم حریف با دفاع پوششی بازی می‌کرد و کار سپاهان را مشکل کرد.  سرمربی سپاهان بازی بازیکنان خود را خوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: در نیمه دوم برنده میدان بودیم اما نتوانستیم نتیجه مساوی را به برد تبدیل کنیم.   

 

دوشنبه بیستم 8 1387
X